Podle času
Podle ceny

Linka 144 Norddeich - Berlin (16:10)

Odjezdy: 22 Říj, 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro
16:10 Norddeich ZOB (Port)
16:30 Norden ZOB
17:10 Emden Hbf
17:45 Uplengen Autohof Apen-Remels
18:25 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
19:15 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
23:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Norden - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací