Podle času
Podle ceny

Linka 144 Berlin - Norddeich (07:30)

Odjezdy: 20 Říj, 27 Říj, 3 Lis, 10 Lis, 17 Lis, 24 Lis, 1 Pro, 8 Pro, 15 Pro, 22 Pro
07:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
11:55 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
12:45 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
13:20 Uplengen Autohof Apen-Remels
13:55 Emden Hbf
14:35 Norden ZOB
14:55 Norddeich ZOB (Port)
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Norden

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací