Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 144 Berlin - Norddeich (07:30)

07:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
11:55 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
12:45 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
13:20 Uplengen Autohof Apen-Remels
13:55 Emden Hbf
14:35 Norden ZOB
14:55 Norddeich ZOB (Port)
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Norden

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací