Podle času
Podle ceny

Linka 141 Chur - Berlin (08:15)

Odjezdy: 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis
08:15 Chur Aut. Nádr., Gürtelstraße 14
09:35 Dornbirn Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 6850
10:00 Bregenz Aut. Nádr., Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
10:20 Lindau Aut. Nádr., Bregenzer Straße 48
13:30 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
15:15 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
16:25 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
17:30 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
19:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
21:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Chur - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací