Podle času
Podle ceny

Linka 141 Berlin - Chur (08:00)

Odjezdy: 18 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj
08:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:15 Leipzig Hbf.,Goethestr
12:15 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
13:25 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
14:35 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
17:25 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
19:35 Lindau Aut. Nádr., Bregenzer Straße 48
19:55 Bregenz Aut. Nádr., Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
20:15 Dornbirn Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 6850
21:35 Chur Aut. Nádr., Gürtelstraße 14
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Chur

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací