Podle času
Podle ceny

Linka 135 Frankfurt - Berlin (09:30)

Odjezdy: 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj
09:30 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
10:30 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
11:05 Marburg Krummbogen
11:55 Bad Zwesten Brunnenstraße
12:40 Kassel Stanice Wilhelmshöhe
13:40 Gottingen Hbf. Berliner Str.
15:15 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
17:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR

Všechny linky Frankfurt am Main - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací