Podle času
Podle ceny

Linka 135 Berlin - Frankfurt (13:00)

Odjezdy: 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis, 2 Lis
13:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
15:35 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
17:10 Gottingen Hbf. Berliner Str.
18:10 Kassel Stanice Wilhelmshöhe
18:55 Bad Zwesten Brunnenstraße
19:45 Marburg Krummbogen
20:20 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
21:15 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR

Všechny linky Berlin - Frankfurt am Main

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací