Podle času
Podle ceny

Linka 035 Sauerland - Berlin (13:20)

Odjezdy: 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis
13:20 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Aut. Nádr., Bahnhofstraße 136
13:35 Arnsberg Aut. Nádr., Zu den Werkstätten 1
13:55 Meschede Aut. Nádr., Le-Puy-Straße 8, nast. 8
14:10 Bestwig Aut. Nádr., Bundesstraße 141A
14:20 Olsberg Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 59939, nast.1
14:25 Altenbüren ul. Briloner Tor 1
14:40 Brilon Aut. Nádr., Bahnhofstraße 45, nast.C
15:10 Marsberg Aut. Nádr., Bahnstraße 6
16:10 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
17:40 Gottingen Hbf. Berliner Str.
19:15 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
21:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR

Všechny linky Kassel - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací