Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 035 Sauerland - Berlin (13:20)

13:20 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Aut. Nádr., Bahnhofstraße 136
13:35 Arnsberg Aut. Nádr., Zu den Werkstätten 1
13:55 Meschede Aut. Nádr., Le-Puy-Straße 8, nast. 8
14:10 Bestwig Aut. Nádr., Bundesstraße 141A
14:20 Olsberg Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 59939, nast.1
14:25 Altenbüren ul. Briloner Tor 1
14:40 Brilon Aut. Nádr., Bahnhofstraße 45, nast.C
15:10 Marsberg Aut. Nádr., Bahnstraße 6
16:10 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
17:40 Gottingen Hbf. Berliner Str.
19:15 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
21:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR

Všechny linky Kassel - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací