Podle času
Podle ceny

Linka 035 Berlin - Sauerland (15:00)

Odjezdy: denně
15:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:35 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:10 Gottingen Hbf. Berliner Str.
20:40 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
21:40 Marsberg Aut. Nádr., Bahnstraße 6
22:15 Brilon Aut. Nádr., Bahnhofstraße 45, nast.C
22:30 Olsberg Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 59939, nast.1
22:45 Bestwig Aut. Nádr., Bundesstraße 141A
22:55 Altenbüren ul. Briloner Tor 1
22:55 Meschede Aut. Nádr., Le-Puy-Straße 8, nast. 8
23:15 Arnsberg Aut. Nádr., Zu den Werkstätten 1
23:30 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Aut. Nádr., Bahnhofstraße 136
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR

Všechny linky Berlin - Kassel

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací