Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 036 Saarbrucken - Wien

06:25 Saarbrucken Aut. Nádr. Dudweilerstraße
06:55 Neunkirchen, Saarland Lindenallee 16, 66538
07:15 Homburg Hauptbahnhof DB
07:40 Zweibrücken Hbf, Poststraße 37, 66482
08:05 Pirmasens Vlak. Nádr.
08:55 Landau in der Pfalz Vlak. Nádr.
09:45 Karlsruhe Hbf, ZOB
11:05 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
13:25 Augsburg P+R Platz Oberhausen Nord - Donauwörther Str.
15:00 München ZOB
16:50 Simbach am Inn Bahnhofstraße, 84359
17:00 Braunau am Inn Kolpingplatz 1, 5280
20:20 Wien Stadion Center, Olympiaplatz 2
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Saarbrucken - Wien

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací