Podle času
Podle ceny

Linka 141 Chur - Berlin

Odjezdy: 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Pro
08:15 Chur Aut. Nádr., Gürtelstraße 14
09:35 Dornbirn Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 6850
10:00 Bregenz Aut. Nádr., Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
10:20 Lindau Berliner Platz
13:30 München ZOB
15:15 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
16:25 Weiden in der Oberpfalz Bahnhof
17:30 Hof Hbf
19:30 Leipzig Haltestelle "Goethestrasse"
21:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Chur - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací