Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin - Chernivtsi

Odjezdy: 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července
12:45 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
13:50 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
16:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
19:00 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
21:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
03:30 Hrebenne celnice (PL-UA)
05:20 Rava Ruska celnice (UA-PL)
06:50 Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
07:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
12:45 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
14:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Zavazadla: 2 ks. do 40kg (100x50x30) - zdarma, za každou další zavazadla je cena stanovena dopravcem
Doplňující informace: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price
Slevy: 10% Studenti do 26 let
50% Ditě od 0-10 let
99% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Szczecin - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací