Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin - Chernivtsi (to 21.10)

Odjezdy: 4 Led, 5 Led, 6 Led, 7 Led, 8 Led, 9 Led, 10 Led, 11 Led, 12 Led, 13 Led
12:45 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
13:50 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
16:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
19:00 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
21:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
03:30 Hrebenne celnice (PL-UA)
05:20 Rava Ruska celnice (UA-PL)
06:50 Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
07:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
12:45 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
14:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Zavazadla: 2 ks. do 40kg (100x50x30) - zdarma, za každou další zavazadla je cena stanovena dopravcem
Doplňující informace: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price
Slevy: 10% Studenti do 26 let
10% Studenti do 26 let
50% Ditě od 0-10 let
50% Ditě od 0-10 let
99% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
99% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Szczecin - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací