Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin - Chernivtsi

Odjezdy: denně
12:45 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
13:50 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
16:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
19:00 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55
21:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
03:30 Hrebenne celnice (PL-UA)
05:20 Rava Ruska celnice (UA-PL)
07:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
12:45 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
14:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Zavazadla: Ruční zavazadlo 5 kg 60×40×20 sm, zavazadlo do 30 kg každe dalši 15kg 5 EUR
Doplňující informace: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price
Slevy: 10% Studenti do 26 let
50% Ditě od 0-10 let
99% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Szczecin - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací