• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Katowice - Wroclaw

Odjezdy: 1 Dub, 2 Dub, 3 Dub, 4 Dub, 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub
15:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
17:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
19:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
23:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
00:30 Shehyni celnice (UA-PL)
01:00 Medyka celnice (PL-UA)
02:40 Jaroslaw Vlak. Nádr., Wagabunda
03:10 Przeworsk Aut. Nádr., pl. Fryderyka Chopina
03:30 Lancut Aut. Nádr.
04:00 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
04:45 Debica Čerpací stanice Shell vedle McDonalds
05:30 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
07:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
09:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
09:30 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
10:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
12:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 PLN za kg.
Doplňující informace: Possible to change the bus in Lviv.Transportation of animals is possible. Date change is possible with extra fee. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.

Všechny linky Vinnytsia - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací