• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhia - Vinnytsia - Wroclaw

Eastern European Travel
Odjezdy: 2 Bře, 4 Bře, 6 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 13 Bře, 16 Bře, 18 Bře, 20 Bře, 23 Bře
  1. 04:45Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy, 20
  2. 06:10Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  3. 08:15Kryvyi Rih Letadlo "Yak-40", ul. Tupolev
  4. 10:00Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  5. 12:45Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  6. 15:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  7. 17:40Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  8. 20:05Ternopil Aut. Nádr., Zhivova, 7
  9. 23:00Lviv Aut. Zastavka, вlízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 11 (Vlak.Nádr.)
  10. 00:30Shehyni celnice (UA-PL)
  11. 01:00Medyka celnice (PL-UA)
  12. 02:00Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego, 4
  13. 02:40Jaroslaw Aut. Nádr., Wagabunda, ul. Słowackiego, 34
  14. 03:10Przeworsk Aut. Nádr., pl. Fryderyka Chopina
  15. 03:30Lancut Aut. Nádr. ul. Sikorskiego 2
  16. 04:00Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  17. 04:45Debica Čerpací stanice Shell vedle McDonalds
  18. 05:30Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  19. 07:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  20. 09:00Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  21. 09:30Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  22. 10:30Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  23. 12:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Dopravce: Eastern European Travel
  • Doplňující informace: Ticket can be shown on mobile. Transportation of animals is possible - it is necessary to buy a ticket with a discount «Animal». Change of travel date - at least 24 hours before departure, for extra. fee - 100 UAH.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. a velikost (D+Š+V) ne více než 170 cm - zdarma, každý další kg. - 1 PLN / 5 UAH. Příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma. Přeprava jízdníh kol je možná - v rozloženém stavu, pokud je v zavazadlovém prostoru volný prostor - zkontrolujte cenu u řidiče.
  • Slevy: 10% Mládež 12-26 let
    10% Cestující od 60 let
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací