Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Katowice - Vinnitsa

Odjezdy: 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj
13:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
14:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:30 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
18:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:30 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
20:15 Debica Čerpací stanice Shell vedle McDonalds
21:15 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
21:35 Lancut Aut. Nádr.
22:00 Przeworsk Aut. Nádr.
22:30 Jaroslaw Vlak. Nádr., Wagabunda
23:10 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
05:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
08:15 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
10:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
12:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 EUR za kg.
Doplňující informace: Promotional tickets are not returned and the date does not change! Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Wroclaw - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací