Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Katowice - Vinnitsa

Odjezdy: denně
13:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
14:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:30 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
18:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:30 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
20:15 Debica Benzinka Shell vedle McDonalds
21:15 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
21:35 Lancut Aut. Nádr.
22:00 Przeworsk Dworzec PKS
22:30 Jaroslaw Vlak. Nádr Wagabunda
23:10 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
05:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
08:15 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
10:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
12:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 EUR za kg.
Doplňující informace: Promotional tickets are not returned and the date does not change! Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Wroclaw - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací