• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Vinnytsia - Zaporizhia

Eastern European Travel
Odjezdy: 6 Kvě, 8 Kvě, 11 Kvě, 13 Kvě, 15 Kvě, 18 Kvě, 20 Kvě, 22 Kvě, 25 Kvě, 27 Kvě
  1. 13:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  2. 14:30Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  3. 15:30Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  4. 16:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  5. 18:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 19:30Tarnow Čerpací stanice "GROSAR", aleja Jana Pawła II, 20
  7. 20:15Debica Čerpací stanice Shell vedle McDonalds
  8. 21:15Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 21:35Lancut Aut. Nádr. ul. Sikorskiego 2
  10. 22:00Przeworsk Aut. Nádr., pl. Fryderyka Chopina
  11. 22:30Jaroslaw Aut. Nádr., Wagabunda, ul. Słowackiego, 34
  12. 23:10Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego, 4
  13. 01:00Medyka celnice (PL-UA)
  14. 05:00Shehyni celnice (UA-PL)
  15. 07:00Lviv Aut. Zastavka, вlízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 11 (Vlak.Nádr.)
  16. 09:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  17. 11:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  18. 13:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  19. 15:00Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  20. 16:50Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  21. 18:30Kryvyi Rih Letadlo "Yak-40", ul. Tupolev
  22. 20:40Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  23. 22:10Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  • Dopravce: Eastern European Travel
  • Doplňující informace: Ticket can be shown on mobile. Transportation of animals is possible - it is necessary to buy a ticket with a discount «Animal». Change of travel date - at least 24 hours before departure, for extra. fee - 100 UAH.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. a velikost (D+Š+V) ne více než 170 cm - zdarma, každý další kg. - 1 PLN / 5 UAH. Příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma. Přeprava jízdníh kol je možná - v rozloženém stavu, pokud je v zavazadlovém prostoru volný prostor - zkontrolujte cenu u řidiče.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací