Podle času
Podle ceny

Linka 259 Brno - Geneve

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
18:00 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
21:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
22:20 Plzeň CAN, ul.Husova 90
05:00 Sankt Gallen Lagerstrasse
06:00 Zürich Carparkplatz am Shilquai
07:00 Luzern Parking Bus Inselipark
07:15 Basel Meret Oppenheim-Strasse
07:30 Bern Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
08:00 Fribourg Place St. Leonard
08:50 Lausanne Parking du Vélodrome
09:40 Genéve Gare Routiére Place Dorciére
Dopravce: Tourbus
Zavazadla: 1ks.do 20kg (100x60x30)-zdarma, každe dalši od 6 EUR.

Všechny linky Brno - Genéve

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací