Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Zaporizhya - Praha

18:00 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
20:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:00 Pyatikhatky (Dnipropetrovska obl.) Bus Station
23:10 Oleksandriia Aut. Nádr.
01:00 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
03:20 Cherkasy Smilyanska str. 166A
07:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:30 Korosten Aut. Nádr. ul. 2 Bazarnaya
13:00 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. Belgorodska ul. 39
14:20 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
16:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
17:00 Dorohusk CLO POL-UKR
19:10 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
22:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:20 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
03:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:50 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
08:00 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
09:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Lines Polissya
Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 10 USD

Všechny linky Zaporizhia - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací