Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Minsk - Riga (09:50)

09:50 Minsk Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
11:40 Begoml Aut. Nádr.
12:30 Dokshytsy Aut. Nádr., ul. Leninskaja 1
13:10 Glybokaye (Vitebskaya obl.) Aut. Nádr.
13:45 Sharkawshchyna Aut. Nádr. ul. Vokzalnaja
14:30 Braslaw Aut. Nádr., ul.Leninskaja 43
15:40 Daugavpils Autoosta, Viestura iela 10
17:30 Plavinas Aut. Nádr.
19:30 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: Minsktrans
Zavazadla: 1ks.do 40 kg (100x50x30)-zdarma, každe dalši 10 z ceny jizdenky
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let

Všechny linky Minsk - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací