Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Riga - Minsk (07:55)

07:55 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
10:00 Plavinas Aut. Nádr.
11:55 Daugavpils Autoosta, Viestura iela 10
15:10 Braslaw Aut. Nádr., ul.Leninskaja 43
16:05 Sharkawshchyna Aut. Nádr. ul. Vokzalnaja
16:45 Glybokaye (Vitebskaya obl.) Aut. Nádr.
17:20 Dokshytsy Aut. Nádr., ul. Leninskaja 1
17:55 Begoml Aut. Nádr.
19:45 Minsk Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
Dopravce: Minsktrans
Zavazadla: 1ks.do 40 kg (100x50x30)-zdarma, každe dalši 10 z ceny jizdenky
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let

Všechny linky Riga - Minsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací