Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kaliningrad - Heilbronn

16:00 Kaliningrad Aut. Nádr., ul.Železnodorožnaja 7
04:00 Magdeburg ZOB am Hbf
05:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
06:20 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
08:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
09:00 Paderborn Autohof Mönkeloh
10:30 Dortmund ZOB, Steinstrasse
11:30 Köln airport Flughafen ZOB
12:30 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
14:00 Limburg an der Lahn Kopenhagener Straße
15:00 Frankfurt am Main airport Letiště
16:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:00 Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes
Dopravce: Benz Reisen
Zavazadla: 1 ks.do (70x50x40) up to 25kg-zdarma, každe dalši od 5/15EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
40% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kaliningrad - Heilbronn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací