Podle času
Podle ceny

Linka Moscow - Karlsruhe

Odjezdy: 19 Říj, 26 Říj, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Pro, 14 Pro, 21 Pro
12:30 Moskva AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
16:00 Smolensk Стационарный пост ДПС ГИБДД
17:30 Krasnaia Gorka (Smolenskaia obl.) celnice (RU-BY)
20:00 Minsk Hotel Westa
23:55 Brest Supermarket Mix
14:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
15:00 Magdeburg ZOB am Hbf
16:00 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
17:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
18:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
19:30 Dortmund ZOB bei Hbf
20:00 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
20:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
21:00 Köln airport Flughafen ZOB
22:00 Montabaur ICE Bahnhof
23:00 Frankfurt am Main airport Letiště
23:55 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
01:00 Karlsruhe Hbf., Südseite
Dopravce: Benz Reisen
Zavazadla: 1 ks.do (70x50x40) up to 25kg-zdarma, každe dalši od 5/15EUR
Doplňující informace: Only russian and belarusian citizens are allowed to carry. Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Slevy: 40% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Moskva - Karlsruhe

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací