Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Warsaw

09:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
10:30 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
11:30 Nova Odesa Kukhareva 8g
12:30 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
14:00 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
16:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
18:20 Bila Tserkva Vlak.nadr., ul. Privokzalna 34
20:20 Komsomolske (Olevskiy r-n) Aut. Nádr.
21:00 Berdychiv Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1A
22:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
23:40 Korosten Aut. Nádr. ul. 2 Bazarnaya
07:20 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
10:10 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1ks.do 30kg(70x55x25)-zdarma, každe dalši od 130 UAH
Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.

Všechny linky Kherson - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací