Podle času
Podle ceny

Linka Borshchiv - Warsaw

Odjezdy: 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis, 2 Lis
17:00 Borschiv Aut. Nádr.
17:50 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
18:30 Kopychyntsi Aut. Nádr., ul. Chortkyvska 46
19:10 Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
20:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
20:50 Zboriv Aut. Nádr., ul. Zalozetska 13
21:30 Zolochiv Aut. Nádr., ul. Brodivska 2
22:50 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
01:50 Krasnystaw Aut. Nádr., ul. Poniatowstiego 6
02:50 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
07:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Terletskiy Petro
Zavazadla: 1 ks do 25 kg (60x40x20) - zdarma
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-6 let
99% Děti 0-6 (bez místa)

Všechny linky Borschiv - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací