Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Borshchiv - Warsaw

17:00 Borschiv Aut. Nádr.
17:50 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
18:30 Kopychyntsi Aut. Nádr.
19:10 Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
20:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
20:50 Zboriv Aut. Nádr.
21:30 Zolochiv Aut. Nádr., ul.Brodivska 2
22:50 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
01:50 Krasnystaw Aut. Nádr. ul. Poniatowstiego, 6
02:50 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
07:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Terletskiy Petro
Zavazadla: 1 ks do 25 kg (60x40x20) - zdarma
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-6 let
99% Děti 0-6 (bez místa)

Všechny linky Borschiv - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací