Podle času
Podle ceny

Linka Warszawa - Borshchiv

Odjezdy: 14 Pro, 15 Pro, 16 Pro, 17 Pro, 18 Pro, 25 Pro, 26 Pro, 27 Pro, 28 Pro, 29 Pro
20:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
00:01 Krasnystaw Aut. Nádr., ul. Poniatowstiego 6
02:05 Hrebenne celnice (PL-UA)
03:50 Rava Ruska celnice (UA-PL)
05:00 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
06:20 Zolochiv Aut. Nádr., ul. Brodivska 2
07:00 Zboriv Aut. Nádr., ul. Zalozetska 13
07:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:40 Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
09:20 Kopychyntsi Aut. Nádr., ul. Chortkyvska 46
10:00 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
10:40 Borschiv Aut. Nádr.
Dopravce: Terletskiy Petro
Zavazadla: 1 ks do 25 kg (60x40x20) - zdarma
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-6 let
50% Ditě od 0-6 let
99% Děti 0-6 (bez místa)
99% Děti 0-6 (bez místa)

Všechny linky Warszawa - Borschiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací