Podle času
Podle ceny

Linka Warsaw - Borshchiv

Odjezdy: 28 Června, 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července
20:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
00:01 Krasnystaw Aut. Nádr. ul. Poniatowstiego, 6
05:00 Lviv pl. Dvorcova 1, AS №8
06:20 Zolochiv Aut. Nádr., ul.Brodivska 2
07:00 Zboriv Aut. Nádr.
07:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:40 Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
09:20 Kopychyntsi Aut. Nádr.
10:00 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
10:40 Borschiv Aut. Nádr.
Dopravce: Terletskiy Petro
Zavazadla: 1 ks do 25 kg (60x40x20) - zdarma
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-6 let
99% Děti 0-6 (bez místa)

Všechny linky Warszawa - Borschiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací