Podle času
Podle ceny

Linka Sankt-Peterburg - Vulcănești

Odjezdy: Út, St, So, Ne
06:50 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. "Baltijskij"
18:50 Ezerysche CLO
02:50 Slovechno CLO
03:00 Vystopovychi CLO
10:00 Mohyliv-Podilskyi CLO
10:10 Otaci Celnice (MD)
10:40 Otaci Aut. Nádr.
11:50 Soroca Aut. Nádr.
12:50 Florești Zastavka str. Irmita 9
13:45 Belcy Aut. Nádr. str. Stefan cel Mare 2
15:25 Orhei Aut. Nádr. ul. Sadovjanu
16:25 Chisinau Aut. Nádr. "NORD" ul. Kalja Mosilor 2/1
17:10 Hînceşti Aut. Nádr.
18:05 Leova Aut. Nádr.
18:45 Cantemir Aut. Nádr.
19:40 Cahul Aut. Nádr. ul. Ivan Spirin 6
20:25 Vulcănești Aut. Nádr.
Dopravce: Rute Auto Internationale
Zavazadla: 1 ks. 20 kg (60x20x40) -zdarma, každá další 5 EUR
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Invalida
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Sankt-Peterburg - Cahul

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací