Podle času
Podle ceny

Linka Legnica - Koln

Odjezdy: 1 Července, 5 Července, 8 Července, 12 Července, 15 Července, 19 Července, 22 Července, 26 Července, 29 Července, 2 Srp
19:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
20:20 Boleslawiec Dworzec PKS
22:40 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
00:30 Leipzig Hbf
02:30 Magdeburg ZOB am Hbf
04:50 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
06:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
07:50 Dortmund ZOB, Steinstrasse
08:50 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
09:30 Köln airport Flughafen ZOB
Dopravce: Dagmar
Zavazadla: 1ks.do 25kg-zdarma

Všechny linky Legnica - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací