Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Vulcanesti - Sankt Petersburg

04:10 Vulcănești Aut. Nádr.
04:45 Cahul Aut. Nádr. ul. Ivan Spirin 6
05:40 Cantemir Aut. Nádr.
06:25 Leova Aut. Nádr.
07:10 Hînceşti Aut. Nádr.
08:00 Chisinau Aut. Nádr. "NORD" ul. Kalja Mosilor 2/1
09:00 Orhei Aut. Nádr. ul. Sadovjanu
10:45 Belcy Aut. Nádr. str. Stefan cel Mare 2
11:50 Florești Zastavka str. Irmita 9
12:50 Soroca Aut. Nádr.
13:50 Otaci Aut. Nádr.
15:00 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. "Baltijskij"
Dopravce: Rute Auto Internationale

Všechny linky Cahul - Sankt-Peterburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací