Podle času
Podle ceny

Linka Sankt Petersburg - Vulcanesti

Odjezdy: Út, So, Ne
07:00 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. "Baltijskij"
07:00 Otaci Aut. Nádr.
07:30 Soroca Aut. Nádr.
08:00 Florești Zastavka str. Irmita 9
08:45 Belcy Zastavka na znamení
09:00 Orhei Zastavka na znamení
10:00 Chisinau Aut. Nádr. "NORD" ul. Kalja Mosilor 2/1
10:45 Hînceşti Aut. Nádr.
12:00 Leova Aut. Nádr.
12:40 Cantemir Aut. Nádr.
13:30 Cahul Zastavka na znamení
14:00 Vulcănești Aut. Nádr.
Dopravce: Rute Auto Internationale

Všechny linky Sankt-Peterburg - Cahul

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací