Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 4001 Riga - Praha

18:30 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
20:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
22:30 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
23:55 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
01:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
01:15 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
01:55 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
03:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
05:10 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
09:30 Lodz Dw.Fabryczny
13:55 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
17:10 Hradec Králové Terminál HD
19:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Nordeka Serviss SIA
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
10% Ditě od 13-18 let
10% Student (Euro26)
10% Mládež do 26 let
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Riga - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací