Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka SHA Szczecin-Poltava

10:35 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
14:35 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
18:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
22:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
23:20 Chelm ul. Lwowska 20
03:30 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr. ul. D. Galickogo 14
04:45 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
05:55 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:45 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
10:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
11:05 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
13:40 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
15:35 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
Dopravce: Shablij/Wiz-Trans
Slevy: 5% Důchodce od 60 let
5% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-7 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Szczecin - Poltava

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací