Podle času
Podle ceny

Linka 82 Khmelnytskiy - Voznesensk

08:25 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:30 Letychiv Aut. Nádr., ul.50-ricca Zovtnja 1
10:15 Lityn Aut. Nádr., ul.Rjadanska 7
11:15 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
12:15 Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
13:15 Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
15:05 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
16:15 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) Aut. Nádr., ul.Privokzalna 10
17:15 Kryve Ozero Aut. Nádr.
18:25 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
19:30 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
20:10 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 1 zavazadlo v ceně jízdenky. Dalsi 10% z ceny jízdenky.
Doplňující informace: Transport of animals only with ticket (-40%). Transport of bicycles only disassembled as luggage
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Všechny linky Khmelnytskyi - Voznesensk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací