Podle času
Podle ceny

Linka 126 Mykolaiv - Zaporizhya

Odjezdy: 28 Června, 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července
08:55 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
10:30 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
12:20 Beryslav Aut. Nádr.
13:05 Mylove Aut. Nádr.
13:28 Dudchany (Khersonska obl.) Aut. Nádr.
14:50 Novovorontsovka Aut. Nádr.
16:05 Nikopol Aut. Nádr., ul. Elektrometallurgov 37
16:55 Marganets Aut. Nádr., ul. Privokzalnaja 1a
17:40 Tomakivka Aut. Nádr.
18:50 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 1 zavazadlo v ceně jízdenky. Dalsi 10% z ceny jízdenky.
Doplňující informace: Transport of animals only with ticket (-40%). Transport of bicycles only disassembled as luggage
Slevy: 5% Skupina 6 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Všechny linky Mykolaiv - Zaporizhia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací