• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 125 Mykolaiv - Zaporizhia

Orionbus
Odjezdy: 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis
  1. 08:55Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  2. 10:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  3. 12:20Beryslav Aut. Nádr.
  4. 13:05Mylove Aut. Nádr.
  5. 13:28Dudchany (Khersonska obl.) Aut. Nádr.
  6. 14:50Novovorontsovka Aut. Nádr., ul. Beryslavska, 2
  7. 16:05Nikopol Aut. Nádr., ul. Elektrometallurgov 37
  8. 16:55Marganets Aut. Nádr., ul. Privokzalnaja 1a
  9. 17:40Tomakivka Aut. Nádr.
  10. 18:50Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  • Dopravce: Orionbus
  • Doplňující informace: Transport of bicycles only disassembled (40% of the ticket price)
  • Zavazadla: 1 zavazadlo v ceně jízdenky. Dalsi 10% z ceny jízdenky.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Student
    30% Ditě od 6-12 let
    50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací