Podle času
Podle ceny

Linka 280 Kotovsk - Mykolaiv

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
14:10 Kotovsk Aut. Nádr.
14:55 Balta Aut. Nádr.
16:20 Kryve Ozero Aut. Nádr.
16:57 Kumari Aut. Nádr.
17:40 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
17:58 Myhiya Aut. Nádr.
18:20 Blagodatne (Arbyzynskiy r-n) Aut. Nádr.
18:50 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
19:14 Oleksandrivka (Voznesenskiy r-n) Aut. Nádr.
19:35 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
20:40 Nova Odesa ul.Kukhareva 8g
21:40 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 1 zavazadlo v ceně jízdenky. Dalsi 10% z ceny jízdenky.
Doplňující informace: Transport of animals only with ticket (-40%). Transport of bicycles only disassembled as luggage
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Všechny linky Kotovsk - Mykolaiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací