• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 280 Podilsk - Mykolaiv

Orionbus
Odjezdy: 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června
  1. 14:00Podilsk Aut. Nádr.
  2. 14:55Balta Aut. Nádr.
  3. 16:20Kryve Ozero ul. 1 Travnia, 15, v blízkosti nočního klubu "ХХI век"
  4. 16:57Kumari Aut. Nádr.
  5. 17:40Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. M. Vingranovskogo, 8
  6. 17:58Myhiya Aut. Nádr.
  7. 18:20Blagodatne (Arbyzynskiy r-n) Aut. Nádr.
  8. 18:50Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  9. 19:14Oleksandrivka (Voznesenskiy r-n) Aut. Nádr.
  10. 19:35Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  11. 20:40Nova Odesa ul.Kukhareva 8g
  12. 21:40Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  • Dopravce: Orionbus
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.Transport of bicycles only disassembled (40% of the ticket price).
  • Zavazadla: 1 zavazadlo v ceně jízdenky. Dalsi 10% z ceny jízdenky.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti
    30% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací