Podle času
Podle ceny

Linka 526 Berezivka - Mykolaiv

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
11:05 Berezivka (Berezivskiy r-n) Aut. Nádr.
11:19 Viktorivka (Berezivskiy r-n) Aut. Nádr.
11:37 Vynogradivka (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
12:07 Veselynove Aut. Nádr.
12:23 Pervenets (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
12:37 Stavky (Veselynovskiy r-n) Aut. Nádr.
12:53 Pishanyi Brod (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
12:59 Shyrokolanivka Aut. Nádr.
13:10 Stepove (Mykolaivska obl.) Zastavka
13:22 Ulyanivka (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
13:36 Krynychky (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
13:52 Slyvyne (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
14:20 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 1 zavazadlo v ceně jízdenky. Dalsi 10% z ceny jízdenky.
Doplňující informace: Transport of animals only with ticket (-40%). Transport of bicycles only disassembled as luggage
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Všechny linky Berezivka (Berezivskiy r-n) - Mykolaiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací