Podle času
Podle ceny

Linka 65 Vinnytsya - Mykolaiv

Odjezdy: 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj
06:45 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
07:45 Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
08:15 Bratslav Aut. Nádr.
08:50 Tulchyn Aut. Nádr.
10:20 Obodivka (Vinnitska obl.) Aut. Nádr.
10:40 Balanovka Aut. Nádr.
11:10 Bershad Aut. Nádr.
11:45 Dzhulynka Aut. Nádr.
12:35 Gaivoron (Kirovogradska obl.) Aut. Nádr.
13:45 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) Aut. Nádr., ul.Privokzalna 10
14:45 Kryve Ozero Aut. Nádr.
16:00 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
17:05 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
17:55 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
19:00 Nova Odesa ul.Kukhareva 8g
20:10 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 1 zavazadlo v ceně jízdenky. Dalsi 10% z ceny jízdenky.
Doplňující informace: Transport of animals only with ticket (-40%). Transport of bicycles only disassembled as luggage
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Všechny linky Vinnytsia - Mykolaiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací