Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 879 Pochaiv - Khmelnitskiy

14:15 Pochaiv Aut. Nádr.
14:40 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
15:06 Katerynivka (Ternopilska obl.) Zastávka na požádání
15:40 Yampil (Khmelnitska obl.) Zastávka na požádání
16:10 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
16:16 Denysivka (Khmelnytska obl.) Zastávka na požádání
16:26 Korovye Zastávka na požádání
16:50 Teofipol (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr. ul.Shchorsa, 23
17:05 Korovye Zastávka na požádání
17:16 Volytsya-Polyova Zastávka na požádání
17:35 Antoniny Aut. Nádr.
17:41 Antoniny Zastávka na požádání
17:56 Velykiy Chernyatyn Zastávka na požádání
18:20 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
19:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Podillya Tour

Všechny linky Pochaiv - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací