Podle času
Podle ceny

Linka 879 Pochaiv - Khmelnitskiy

Odjezdy: Po, Út, Čt, Pá, So, Ne
14:15 Pochaiv Aut. Nádr.
14:40 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
15:06 Katerynivka (Ternopilska obl.) Zastávka na požádání
15:40 Yampil (Khmelnitska obl.) Zastávka na požádání
16:10 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
16:16 Denysivka (Khmelnytska obl.) Zastávka na požádání
16:26 Korovye Zastávka na požádání
16:50 Teofipol (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr. ul.Shchorsa, 23
17:05 Korovye Zastávka na požádání
17:16 Volytsya-Polyova Zastávka na požádání
17:35 Antoniny Aut. Nádr.
17:41 Antoniny Zastávka na požádání
17:56 Velykiy Chernyatyn Zastávka na požádání
18:20 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
19:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Podillya Tour

Všechny linky Pochaiv - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací