Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Lviv - Krakiv - Prague

13:20 Zhydachiv Čerpací stanice "OKKO", ul. Danyla Galitskogo, 70
14:30 Stryi Cafe "Zolota rybka", vul.Vokzalna 112
15:25 Mykolaiv (Lvivska obl.) Cafe "Dněstr" vul.Lvivska 4
16:30 Lviv Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1
18:00 Shehyni celnice (UA-PL)
18:30 Medyka Celnice (PL)
20:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
21:30 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
23:59 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
01:25 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
02:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
04:30 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
06:30 Pardubice Vlak. Nádr.
07:00 Hradec Králové Pouchovská 153/52
08:30 Praha Metro Roztyły, ul. Tomiczkova 2234
09:00 Praha kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23
Dopravce: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Zavazadla: 1ks.do 30kg(20x30x60)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals - 50% of ticket price, bike unassembled - 500 CZK

Všechny linky Zhydachiv - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací