Podle času
Podle ceny

Linka Lviv - Krakow - Praha

Odjezdy: 29 Led, 5 Úno, 12 Úno, 19 Úno, 26 Úno, 5 Bře, 12 Bře, 19 Bře, 26 Bře, 2 Dub
16:30 Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
18:00 Shehyni celnice (UA-PL)
18:30 Medyka celnice (PL-UA)
20:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
21:30 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
23:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
02:30 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
04:30 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
06:00 Pardubice Vlak. Nádr. ul. Palackeho 2020
06:30 Hradec Králové Aut.Nadr., ul. Pouchovská 153/52
08:15 Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
08:40 Praha kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23
Dopravce: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Zavazadla: 1ks.do 30kg(20x30x60)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals - 50% of ticket price, bike unassembled - 500 CZK

Všechny linky Lviv - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací