Podle času
Podle ceny

Linka Lviv - Krakiv - Prague

Odjezdy: 20 Lis, 27 Lis, 4 Pro, 11 Pro, 18 Pro, 25 Pro, 1 Led, 8 Led, 15 Led, 22 Led
16:30 Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
18:00 Shehyni celnice (UA-PL)
18:30 Medyka celnice (PL-UA)
20:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
21:30 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
23:59 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:25 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
02:15 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
04:30 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
06:30 Pardubice Vlak. Nádr.
07:00 Hradec Králové Pouchovská 153/52
08:30 Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
09:00 Praha kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23
Dopravce: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Zavazadla: 1ks.do 30kg(20x30x60)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals - 50% of ticket price, bike unassembled - 500 CZK

Všechny linky Lviv - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací