Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Kremenchuk

Odjezdy: denně
10:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
11:50 Konin ul. Szarych Szeregow 1A
13:40 Lodz ul. Smugowa 30 32
15:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
19:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
20:50 Zamosc ul. Szczebrzeska 60
01:10 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr. ul. D. Galickogo 14
02:35 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
03:55 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
07:05 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
09:40 Kiev Aut. Nádr. "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10
11:05 Pereiaslav-Khmelnytskyi Khmelnitskogo str. 102
13:00 Cherkasy Aut. Nádr. (nový), Smilyanska str. 166A
15:15 Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6
Dopravce: Novikov
Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
Slevy: 50% Ditě od 0-7 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Poznan - Kremenchuk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací