Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kamyshin-Stuttgart

14:00 Kamyshin ZOB, ul. Volgogradskaia 30
17:00 Saratov Aut. Nádr.
04:00 Voronezh Aut. Nádr., Moskovskiy prospekt 17
07:00 Kursk ul. 50 let Oktiabria 114
09:00 Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaja 1
12:30 Bryansk Aut. Nádr., ul. Peresveta 1A
17:00 Smolensk Стационарный пост ДПС ГИБДД
18:00 Minsk Hotel Westa
22:00 Brest Supermarket Mix
15:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
16:00 Magdeburg ZOB am Hbf
17:00 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
18:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
19:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
21:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
21:30 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
22:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
23:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
01:00 Montabaur ICE Bahnhof
02:00 Frankfurt am Main airport Letiště
02:30 Stuttgart Airport Busterminal SAB
03:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
04:00 Karlsruhe Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
05:00 Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes
Dopravce: Benz Reisen
Zavazadla: 1 ks.do (70x50x40) up to 25kg-zdarma, každe dalši od 5/15EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.

Všechny linky Kamyshin - Heilbronn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací