Podle času
Podle ceny

Linka 521 Khmelnytskiy - Vinnytsia

Odjezdy: 17 Říj, 18 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 27 Říj, 28 Říj
06:05 Khmelnytskyi Aut. Nádr. 2, ul. Shevchenka 66
06:24 Chervona Zirka (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
06:32 Pyrohivtsi (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
06:41 Holoskiv (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
06:47 Kopachivka (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
06:54 Shpychyntsi (Derazhnyanskiy r-n) Остановка по требованию
06:59 Teperivka (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:10 Derazhnya (Hmelnytska obl.) Aut. Nádr.
07:23 Kalna (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:28 Podolyanske (Derazhnyanskiy r-n) Остановка по требованию
07:33 Zgarok (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:38 Sadove (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:42 Vovkovyntsi (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:47 Strekiv (Hmelnytska obl.) Zastávka na požádání
07:52 Radivtsi (Hmelnytska obl.) Zastávka na požádání
07:54 Grishky (Hmelnytska obl.) Zastávka na požádání
08:02 Chernelivtsi (Hmelnytska obl.) Zastávka na požádání
08:07 Klopotivtsi Zastávka na požádání
08:09 Vivsyannyky (Hmelnytska obl.) Zastávka na požádání
08:13 Vinnikovtsy Zastávka na požádání
08:27 Bagrynivtsi Zastávka na požádání
08:50 Lityn Aut. Nádr., ul.Rjadanska 7
09:20 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
Dopravce: Podillya Tour

Všechny linky Khmelnytskyi - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací