Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 521 Khmelnytskiy - Vinnytsia

06:05 Khmelnytskyi Aut. Nádr. - 2, ul. Shevchenka 66
06:24 Chervona Zirka (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
06:32 Pyrohivtsi (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
06:41 Holoskiv (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
06:47 Kopachivka (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
06:54 Shpychyntsi (Derazhnyanskiy r-n) Остановка по требованию
06:59 Teperivka (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:10 Derazhnya (Hmelnytska obl.) Aut. Nádr.
07:23 Kalna (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:28 Podolyanske (Derazhnyanskiy r-n) Остановка по требованию
07:33 Zgarok (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:38 Sadove (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:42 Vovkovyntsi (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:47 Strekiv (Hmelnytska obl.) Zastávka na požádání
07:52 Radivtsi (Hmelnytska obl.) Zastávka na požádání
07:54 Grishky (Hmelnytska obl.) Zastávka na požádání
08:02 Chernelivtsi (Hmelnytska obl.) Zastávka na požádání
08:07 Klopotivtsi Zastávka na požádání
08:09 Vivsyannyky (Hmelnytska obl.) Zastávka na požádání
08:13 Vinnikovtsy Zastávka na požádání
08:27 Bagrynivtsi Zastávka na požádání
08:50 Lityn Aut. Nádr., ul.Rjadanska 7
09:20 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
Dopravce: Podillya Tour

Všechny linky Khmelnytskyi - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací