Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Orsk - Ohringen

10:00 Orsk Aut. Nádr., Pl. Gagarina 1A
16:00 Orenburg Aut. Nádr., Ul. Elevatornaja 2
19:00 Sorochinsk Aut. Nádr.
20:00 Buzuluk Aut. Nádr., Ul. 2 Alleja 14A
22:00 Samara Aut. Nádr.
23:00 Tolyatti Aut. Nádr., ul. Rodini 1G
01:00 Syzran Aut. Nádr. Police post
03:30 Penza Aut. Nádr., ul. Lunacarskoho 1
09:00 Ryazan Aut. Nádr., Moskovskoe Shosse 31
13:00 Moskva subway station Vernandskogo ave.
19:00 Krasnaia Gorka (Smolenskaia obl.) CLO RU-BY
18:50 Slubice CLO PL-DEU
19:15 Frankfurt am Oder Karl-Marx-Str., Lennepassagen
20:50 Michendorf Hbf Bahnstrasse
22:25 Magdeburg ZOB am Hbf
23:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
00:45 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
02:10 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
04:05 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
05:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
06:55 Koblenz Hbf. , Sparda-Bank beim ZOB
08:40 Ludwigshafen am Rhein Hbf, Pasadenaallee 1, Parkplatz
10:00 Ohringen Kultura Platz Herrenwiesenstr. 112
Dopravce: Miller Busreisen
Zavazadla: 2ks.do 35kg (60х50х30)-zdarma, každý další 30EUR
Slevy: 10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Orsk - Ohringen

Popularne kursy z Ohringen

Popularne kursy do Ohringen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací