Podle času
Podle ceny

Linka S01 Ukraine - Poland - Geneva

07:00 Cherkasy Aut. Nádr. (nový), ul. Smilyanska 166A
07:15 Cherkasy Nádraží, ul. Krupskoj 1
11:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
16:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:45 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
22:35 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
08:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
09:30 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
10:45 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
11:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
12:15 Kielce Aut. Nádr.
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
17:30 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
18:00 Opole Zajazd U Dziadka, ul.Strzelecka 55
19:45 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
21:00 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa
21:45 Boleslawiec Čerpací stanice "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
22:30 Jędrzychowice Čerpací stanice Shell, ul. Jedrzychowice 98b
03:00 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
08:30 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
09:30 Basel Meret Openheim Str. obok Media Markt
10:30 Zürich Carparkplatz am Shilquai
12:00 Bern Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
12:30 Fribourg Place St. Leonard
13:30 Lausanne Parking du Vélodrome
14:30 Genéve Gare Routiére Place Dorciére
Dopravce: Agat/Mykolayivske ATP-14627/Prykarpatskyy Express/Volodymeretstransservis/FOP Melnyk/Mądeltrans
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
10% Ditě od 6-12 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Cherkasy - Genéve

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací