Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka S01 Poland - Geneva

15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:30 Strzelce Opolskie hotel Leśny
18:00 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
19:45 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
21:00 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
21:45 Boleslawiec Benzinka "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
22:30 Jędrzychowice Benzinka Shell, Jedrzychowice 98b
03:30 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
05:30 Stuttgart Airport Busterminal SAB
07:30 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
08:15 Basel Meret Openheim Str. obok Media Markt
09:15 Zürich Carparkplatz am Shilquai
11:15 Bern Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
11:45 Fribourg Place St. Leonard
12:45 Lausanne Parking du Vélodrome
13:45 Genéve Gare Routiére Place Dorciére
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Katowice - Genéve

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací