Podle času
Podle ceny

Linka G01 Athens - Poland - Ukraine

Odjezdy: 26 Říj, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Pro, 14 Pro, 21 Pro, 4 Led, 11 Led
23:59 Atheny Ul.Sidirodromon 5, v blízkosti stanice Peloponnisou Athina, OSE
03:00 Lamia Restaurace "PASIAKOS" -to PL / "Makedonie" -s PL. 215 km po dálnici
04:30 Larissa Čerpací stanice "BP", na Route 1, naproti Alfa Bank
06:30 Katerini Korinos, parkovište vedle Olympus Plaza Food Park
07:30 Thessaloniki Рřed novou budovou autobusového nádražíi KTEL, vedle čerpací stanice PETROLA
06:30 Cieszyn Сerpací stanice ARGE, ul. Graniczna
07:30 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
08:10 Tychy Hotel “Tychy”
08:30 Chorzow Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
11:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:00 Kielce Aut. Nádr.
12:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
13:15 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:15 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
15:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
16:30 Chelm Aut. Nádr.
00:20 Kovel Zelezniční stanice, ul.Veteranov 1A
02:30 Sarny (Rivnenska obl.) Čerpací stanice "OKKO", ul. Warsawska 4B
05:00 Korosten Čerpací stanice "Faktor", křižovatka
07:35 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
13:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:10 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Dopravce: Agat/Prykarpatskyy Express/FOP Bryntsov/Eurolines-Mądeltrans
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
10% Student (ISIC)
10% Ditě od 6-12 let
10% Ditě od 13-26 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Atheny - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací