Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka N02 Poland - Basel

15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:30 Strzelce Opolskie hotel Leśny
18:00 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
19:45 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
21:00 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
21:45 Boleslawiec Benzinka "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
22:30 Jędrzychowice Benzinka Shell, Jedrzychowice 98b
03:15 Gottingen Hbf. Berliner Str.
04:00 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
04:00 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
05:00 Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
05:15 Stadtallendorf Bahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse
05:45 Marburg Busbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse
06:00 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
08:15 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
09:15 Basel Meret Openheim Str. obok Media Markt
09:30 Karlsruhe Hintern Hauptbahnhof parking przy Schwarzwaldstr.
10:15 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
11:00 Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)
12:30 Lörrach Zob, Buchstabe „B”, Fernbuslinie
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Katowice - Lörrach

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací