Podle času
Podle ceny

Linka A03 Lecce - Poland

Odjezdy: 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července, 9 Července
23:59 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
00:45 Brindisi Dworzec kolejowy
02:00 Taranto Dw.Kolejowy Piazza Liberta
03:15 Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
05:15 Foggia Autostazione Piazzale on Vincenzo Russo
06:30 Termoli Dw.Kolejowy Piazza Garibaldi
08:00 Pescara Dw.Kolejowy Piazza Vittoria
09:15 San Benedetto del Tronto Aut. Nádr., Via Antonio Gramesci
10:00 Civitanova Marche Benzinka Esso Via Silvio Pellico 46
10:45 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
12:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
13:00 Cesena Dw.Kolejowy Via Europa
13:45 Ravenna Via Aldo Moro, Autostazione
15:30 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
17:15 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
19:55 Gorizia Piazzale Martiri della Liberta d’Italia
21:15 Ljubljana Dw.Autobusowy, Trg Osvobodilne Fronte 4, st.28
22:15 Celje stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
23:00 Maribor Dw.Autobusowy, ul. Mlinska 1
06:30 Cieszyn CLO PL/CZ
07:30 Bielsko-Biala Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
08:10 Tychy Hotel “Tychy”
08:30 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Ditě od 6-12 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Lecce - Katowice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací