Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka A03 Lecce - Poland

23:59 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
00:45 Brindisi Dworzec kolejowy
02:00 Taranto Dw.Kolejowy Piazza Liberta
03:15 Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
05:15 Foggia Autostazione Piazzale on Vincenzo Russo
06:30 Termoli Dw.Kolejowy Piazza Garibaldi
08:00 Pescara Dw.Kolejowy Piazza Vittoria
09:15 San Benedetto del Tronto Aut. Nádr., Via Antonio Gramesci
10:00 Civitanova Marche Benzinka Esso Via Silvio Pellico 46
10:45 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
12:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
13:00 Cesena Dw.Kolejowy Via Europa
13:45 Ravenna Via Aldo Moro, Autostazione
15:30 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
17:15 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
18:00 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
18:00 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
19:55 Gorizia Piazzale Martiri della Liberta d’Italia
21:15 Ljubljana Dw.Autobusowy, Trg Osvobodilne Fronte 4, st.28
22:15 Celje stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
23:00 Maribor Dw.Autobusowy, ul. Mlinska 1
06:30 Cieszyn CLO PL/CZ
07:30 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
08:10 Tychy Hotel “Tychy”
08:30 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Lecce - Katowice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací