Podle času
Podle ceny

Linka A03 Lecce - Poland - Ukraine

Odjezdy: 26 Lis, 30 Lis, 3 Pro, 7 Pro, 10 Pro, 14 Pro, 17 Pro, 21 Pro, 4 Led, 7 Led
23:59 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
00:45 Brindisi Dworzec kolejowy
02:00 Taranto Vlak. Nádr., Piazza Liberta
03:15 Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
05:15 Foggia Autostazione Piazzale on Vincenzo Russo
06:30 Termoli Vlak.Nadr., Piazza Garibaldi
08:00 Pescara Vlak.Nadr., Piazza Vittoria
09:15 San Benedetto del Tronto Aut. Nádr., Via Antonio Gramesci
10:00 Civitanova Marche Čerpací stanice Esso, Via Silvio Pellico 46
10:45 Ancona Vlak.Nadr., Piazza Rosetti
12:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
13:00 Cesena Vlak.Nadr., Via Europa
13:45 Ravenna Via Aldo Moro, Autostazione
15:30 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:30 Ferrara Vlak.Nadr., Viale Casellina
17:15 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
19:55 Gorizia Piazzale Martiri della Liberta d’Italia
21:15 Ljubljana Aut. Nadr., Trg Osvobodilne Fronte 4, st.28
22:15 Celje Benzinka LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
23:00 Maribor Aut. Nadr., ul. Mlinska 1
06:30 Cieszyn celnice (PL/CZ)
07:30 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
08:10 Tychy Hotel “Tychy”
08:30 Chorzow Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
11:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:00 Kielce Aut. Nádr.
12:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
13:15 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:15 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
15:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
16:30 Chelm Aut. Nádr.
00:20 Kovel Zelezniční stanice, ul.Veteranov 1A
02:30 Sarny (Rivnenska obl.) Čerpací stanice "OKKO", ul. Warsawska 4B
05:00 Korosten Čerpací stanice "Faktor", křižovatka
07:35 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
13:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:10 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Dopravce: Agat/Mykolayivske ATP-14627/Prykarpatskyy Express/FOP Brintsov/FOP Melnyk/Eurolines-Mądeltrans
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Ditě od 6-12 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Lecce - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací