Podle času
Podle ceny

Linka A05 Palermo - Poland

Odjezdy: 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července, 9 Července
18:45 Siracusa Vlak. Nádr.
20:00 Catania Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
21:30 Messina Dworzec kolejowy
22:30 Villa San Giovanni Dw. Kolejowy
23:00 Reggio di Calabria Lido Stacja Paliw Q8
00:15 Vibo Valentia Terminal Bus scuola di Polizia
00:45 Lamezia Terme Dworzec kolejowy
01:45 Cosenza Dw. Kolejowy - Vagliolise
05:00 Salerno Piazza Concordia
06:00 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
06:30 Caserta Aut. Nádr.-Piazza Garibaldi
10:00 Roma Autostazione Tiburtina
11:30 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
13:30 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
15:30 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
17:15 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
19:45 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
21:15 Villach Hauptbahnhof
02:00 Wien ÖBB Postbus, Südtiroler Platz, s. B4
04:00 Brno Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel
06:30 Cieszyn Stacja paliw ARGE, ul. Graniczna
07:30 Bielsko-Biala Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Pszczyna Aut. Nádr.
08:10 Tychy Hotel “Tychy”
08:30 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg (90x75x25) - zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
10% Ditě od 6-12 let
10% Ditě od 13-26 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Catania - Katowice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací