Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka A05 Palermo - Poland

17:15 Palermo Piazza Giulio Cesare róg z Via Lincoln
18:45 Siracusa Vlak. Nádr.
20:00 Catania Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
21:30 Messina Dworzec kolejowy
22:30 Villa San Giovanni Dw. Kolejowy
23:00 Reggio di Calabria Lido Stacja Paliw Q8
00:15 Vibo Valentia Terminal Bus scuola di Polizia
00:45 Lamezia Terme Dworzec kolejowy
01:45 Cosenza Dw. Kolejowy - Vagliolise
05:00 Salerno Piazza Concordia
06:00 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
06:30 Caserta Aut. Nádr.-Piazza Garibaldi
10:00 Roma Autostazione Tiburtina
11:30 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
13:30 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
15:30 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
17:15 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
18:00 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
18:00 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
19:45 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
21:15 Villach Hauptbahnhof
02:00 Wien ÖBB Postbus, Südtiroler Platz, s. B4
04:00 Brno Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel
06:30 Cieszyn Stacja paliw ARGE, ul. Graniczna
07:30 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Pszczyna Aut. Nádr.
08:10 Tychy Hotel “Tychy”
08:30 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg (90x75x25) - zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Catania - Katowice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací