Podle času
Podle ceny

Linka Stuttgart - Kamyshin

Odjezdy: 22 Říj, 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 7 Led
02:00 Stuttgart Airport Busterminal SAB
03:00 Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes
04:00 Karlsruhe Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
05:00 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
06:00 Frankfurt am Main airport Letiště
07:00 Montabaur ICE Bahnhof
08:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
09:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
09:30 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
10:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
11:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:30 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
13:30 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
14:30 Magdeburg ZOB am Hbf
16:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Brest Supermarket Mix
13:00 Minsk Hotel Westa
18:00 Smolensk Стационарный пост ДПС ГИБДД
21:00 Bryansk Aut. Nádr., ul. Peresveta 1A
23:00 Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaja 1
02:00 Kursk Aut. Nádr., ul. 50 let Oktiabria 114
05:00 Voronezh Aut. Nádr., Moskovskiy prospekt 17
13:00 Saratov Aut. Nádr.
16:00 Kamyshin ZOB, ul. Volgogradskaia 30
Dopravce: Benz Reisen
Zavazadla: 1 ks.do (70x50x40) up to 25kg-zdarma, každe dalši od 5/15EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.

Všechny linky Stuttgart - Kamyshin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací