Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Vinnytsia - Warszawa (8:00)

08:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
08:25 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
10:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
13:10 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
13:55 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:25 Lutsk Aut. Nádr., ul.Lwowska 148
18:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
19:00 Dorohusk CLO POL-UKR
21:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
23:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
50% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Vinnytsia - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací