Podle času
Podle ceny

Linka Warszawa - Vinnytsia (9:00)

09:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
12:20 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
14:30 Dorohusk celnice (PL-UA)
16:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
18:55 Lutsk Aut. Nádr., ul.Lwowska 148
20:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
20:55 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
23:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
01:40 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
02:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
50% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Warszawa - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací