Podle času
Podle ceny

Linka 142 Praha - Kyiv (V)

Odjezdy: 24 Června, 26 Června, 28 Června, 30 Června, 2 Července, 4 Července, 6 Července, 8 Července, 10 Července, 12 Července
12:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
13:50 Hradec Králové Terminál HD
14:50 Beloves celnice (CZ-PL)
15:10 Slone celnice (PL-CZ)
17:35 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
20:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
22:15 Krakow airport Letiště
23:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:00 Korczowa celnice (PL-UA)
05:00 Krakovets celnice (UA-PL)
07:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:55 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
16:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
16:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Road bus numbers АІ6448ЕН or АІ9156АО.Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Skupina 10 osob
10% Skupina 10 osob
10% Skupina 10 osob
25% Ditě od 0-12 let
25% Ditě od 0-12 let
25% Ditě od 0-12 let
25% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Praha - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací