Podle času
Podle ceny

Linka Avignon - Krakow

07:45 Avignon Gare routiere, boulevard Saint Roch
09:00 Toulon gare routiere, boulevard de Tesse
09:15 Marseille Gare Routiere - pôle multimodal St.Charles, rue honnorat
10:05 Puget-sur-Argens Zastávka na kontrolním stanovišti na dálnici 37
10:45 Le Cannet Maison du Tourisme, Place Benidorm - 73 , Avenue Campon
11:10 Nice Gare routiere Inter.de Lindbergh-175 Boul.R.Cassin
13:45 Genova Via Voltri
15:50 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
17:15 Lugano Vlak. Nádr., FFS/CFF
17:45 Bellinzona Benzinka Shell/ Marche Restaurant
19:45 Luzern ul. Inseliquai
20:30 Zürich Carparkplatz am Shilquai
22:15 Sankt Gallen Lagerstrasse
23:05 Bregenz Aut. Nádr., Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
23:25 Lindau Berliner Platz, naproti hotelu Bodensee
00:20 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
02:05 München Aut. Nádr. "Hackerbrücke"
04:00 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
07:15 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
10:55 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
12:30 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
14:05 Opole LOTOS stanice na Route 45, ukončit A4 Krapkowice
14:35 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
14:45 Gliwice ul. Pszczynska 318
15:15 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
16:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
Dopravce: INTERCARS
Zavazadla: 2ks.do 40kg-zdarma, každe dalši - 10EUR

Všechny linky Avignon - Krakow

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací