Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Warszawa - Rivne (via Ustilug/Zosin)

08:20 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
08:45 Warszawa airport Chopina Teminal
09:25 Grójec Aut. Nádr., Laskowa 1
10:30 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
11:35 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
11:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
13:55 Chelm ul. Lwowska 20
14:15 Hrubieszów Parkoviště, Stokrotka, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55
16:40 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr. ul. D. Galickogo 14
17:45 Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
18:25 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
19:55 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
Dopravce: Vol-Volynske ATP-10707
Zavazadla: 1 sáček zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky (pouze pokud je k dispozici prostor)
Slevy: 10% Skupina 2 osob
15% Ditě od 0-14 let

Všechny linky Warszawa - Rivne

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací